Do It Yourself


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Do It Yourself
Do It Yourself
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες..

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. Empty Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες..

Δημοσίευση από avrohis Παρ Μάης 01, 2020 7:19 pm

Είχατε δίκιο και σας ευχαριστώ για όλα.
avrohis
avrohis

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2020
Ηλικία : 65
Τόπος : ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. Empty Απ: Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες..

Δημοσίευση από -nikos- Παρ Μάης 01, 2020 9:06 pm

Nικο, οι φιλοι σου λενε παντα την αληθεια,,οι αδαεις σου λενε μπραβο-συνεχισε...

βλεπω πολλα πραγματα στο ιντερνετ και οτι ειναι κατι ευκολο να κατασκευαστει δεν σημενει οτι θα εχει και το απετουμενο αποτελεσμα,,

δουλευω με μηχανες εδω και 30 χρονια και εχω ας πουμε μια αντιληψη περι του αντικειμενου.

δες το παρακάτω βιντεο μου και προσεξε τα σχόλια που κανω για τα δισκοπριονα παγκου..



προσπαθησε στην επομενη κατασκευαστικη σου ανοισυχεια να φτιαξεις και που θα σου δωσει χαρα λειτουργωντας το για πολλα χρονια.

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. Empty Απ: Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες..

Δημοσίευση από avrohis Σαβ Μάης 02, 2020 12:05 pm

Καλημέρες.
Το είδα με μεγάλη προσοχή και σας ευχαριστώ πολύ !!
Εάν περιόριζα τις απαιτήσεις μου στις εξής παραμέτρους, ποια είναι η γνώμη σας ; σε ποιόν τύπο μοτέρ θα έπρεπε να στραφώ ; (μεταχειρισμένο / καινούριο).
1.      Στροφές στο άξονα του μοτέρ, από 6 έως και  60  /  λεπτό, ρυθμιζόμενες .
2.      Δίσκος περιστροφής έως 30 cm
3.      Αυξομειούμενη μεταφερόμενη μάζα από 0 έως 1 κιλό.
avrohis
avrohis

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2020
Ηλικία : 65
Τόπος : ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. Empty Απ: Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες..

Δημοσίευση από -nikos- Σαβ Μάης 02, 2020 12:14 pm

πειραματισου λιγο με φθηνα ανταλακτικα και θα δεις που χρειαζεσαι αλλαγες,, 
μετα φτιαξε κατι και παρουσιασε το,,, σκεψου και εμενα που δεν ρωταω κανεναν για να φτιαξω κατι... Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. 302832457

σκεψου .... Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. 1333070718....αν ημουν ο ταδε πως θα το εκανα,,?? αν ημουν οι αδερφοι ραιτ πως θα εφτιαχνα το πρωτο μου αεροπλανο ??

αν ημουν ο τσελεμεντες πως θα ξεκινουσα τον προλογο στο βιβλιο μου ??
αν ημουν ο οπενχαιμερ πως θα εφτιαχνα την ατομικη βομβα ?? 

καπως ετσι γινονται οι προτοτυπες κατασκευες,, δεν ρωταμε κανενα,, βαζουμε κεφαλι κατω και μαθενουμε απο τα λαθη μας.

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. Empty Απ: Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες..

Δημοσίευση από avrohis Σαβ Μάης 02, 2020 12:21 pm

Με κατατροπώσατε.  Very Happy
Όπως και να έχει, σας ευχαριστώ για τον χρόνο που διαθέσατε.
Δεν θα σας ζαλίσω άλλο.
avrohis
avrohis

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2020
Ηλικία : 65
Τόπος : ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. Empty Απ: Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες..

Δημοσίευση από -nikos- Σαβ Μάης 02, 2020 12:37 pm

ζαλισε μας[με την καλη εννοια] με την κατασκευη σας [οταν την ολοκληρωσεις,,]

οι κατασκευες δεν γινονται με το πληκτρολογιο, και ο ιδων-πιστευων, ετσι και εγω, θελω να δω για να πιστεψω, Παππούς σε κατασκευαστικες ανησυχίες.. 196810035 παρουσιαση-λεπτομεριες-οπως το ελαιοτριβειο ενα πραγμα....
εως τοτε
οι ανησυχίες σας ας παραμεινουν σε εσας ωστε να ασχοληθουμε και εμεις με τις δικες μας ανησυχιες.

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης