Do It Yourself


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Do It Yourself
Do It Yourself
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7  Empty Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7

Δημοσίευση από -nikos- Τρι Νοε 14, 2017 1:46 pm

Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7  Με εικονικο υπολογιστη μεσα σε αλλον 
υπολογιστη...

καταρχην μια φωτογραφια απο το αγαπημενο μου προγραμμα υπολογισμου μετασχηματιστων 
που δουλευε μονο σε windows xp 32αρια 
και τωρα το δουλευω στα 64bit στα windows 7  Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7  2734654361

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εχω στήσει παληκαρια εναν κανονικο υπολογιστη 
με λειτουργικο windows xp μεσα στα 7αρια ....και οταν λεμε κανονικο ενοουμε κανονικο 
απο ολες τις αποψεις..με συνδεση στο ιντερνετ
με φακελους και προγραμματα που δεν δουλευουν πια στα 64αρια.


το καλυτερο προγραμμα για αυτη την δουλεια ειναι αυτο=

 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


δοκιμασα και το προγραμμα των windows αλλα ειναι μουφα Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7  1138416066

για να κανετε την εγκατασταση πρεπει να εχετε cd ή το λογισμικο εγκαταστασης και 
γινεται κανονικα με ενεργοποιηση και ''ξεκλειδωμα'' απο την windows.

ενα παραδειγμα του αποτελεσματος =


_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7  Empty Απ: Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7

Δημοσίευση από grz261 Παρ Απρ 17, 2020 12:02 pm

Καλημέρα Χρόνια πολλά!!!!
Επειδή για τον ίδιο λόγο προσπάθησα να εγκαταστήσω το virtual box, δεν μου ξεκινάει την διαδικασία εγκατάστασης των Win XP. 
To ISO το κατέβασα από διάφορα site. 
Τέλος έκανα ISO Το δικό μου windows xp από δικό μου cd γνήσιο  με NERΟ αλλά και πάλι τίποτε.
Έχεις να μου προτείνεις κάτι??

grz261

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7  Empty Απ: Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7

Δημοσίευση από grz261 Παρ Απρ 17, 2020 12:08 pm

Ξέχασα να πω ότι όταν πάω να εγγράψω το φάκελο που θα βρίσκει τα WIN XP στο αναδιπλωμένο μενού που μνημονεύει όλα τα είδη λειτουργικών ενώ στα βίντεο που έχω δει αναφέρονται και 64 bit στο δικό μου αναφέρονται μόνο 32 bit, ενώ εγώ τρέχω win 7 64 bit

grz261

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7  Empty Απ: Λειτουργεια προγραμμάτων Windows XP σε windows 7

Δημοσίευση από -nikos- Παρ Απρ 17, 2020 7:46 pm

στο virtual box πρεπει να εχεις λογισμικο εγκατάστασης..απο xp ή απο 7 αρια και μετα μεταφερεις τις ρυθμησεις και τα προγραματα ή να εγκαταστησεις εκ νεου προγραματα για XP.


δουλευει και τα 32 και τα 64bit

ομως δεν εχει αρκετη μνημη για τα 7αρια .. 

τα 7αρια τα δουλευω σε κανονικο υπολογηστη και τα XP σε virtual box σε 10αρια windows

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης