Do It Yourself


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Do It Yourself
Do It Yourself
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook Empty Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook

Δημοσίευση από -nikos- Τετ Σεπ 16, 2015 8:54 am

το ''φατσοβιβλιο'' θα βάλει λέει κουμπί για αρνητική ψήφο,,, το ζητούσαν λέει πολυ καιρό...

σχετικο λινκ=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

κατ' εμε δεν υπάρχει χειρότερη επιλογή για ενα φόρουμ [και το facebook forum ειναι....] από το 
να 
εχει κουμπί που να βάζει αρνητικούς ψήφους.


φανταστείτε δηλ, να έχετε κάνει ενα θέμα οπου έχετε βάλει όλη την ψυχή σας και την καλή ενέργεια σας και 
να μπαίνει ενα τρολ και να σας βάζει αρνητικούς ψήφους...


στο παρόν φόρουμ οταν το εστηνα δεν μου εδεινε την επιλογή η πλατφόρμα να μην βάλω συν και πλην αλλά μου έδινε την επιλογή του να μην υπάρχει αρνητικός ψήφος 
ουτε η αρνητική ψήφος να επηρεάζει τις θετικές,,, πχ ας πούμε ότι εγώ έχω σήμερα 53 θετικούς ψήφους...δεν μπορει να μπει καποιος και ψηφίζοντας αρνητικά να αφαιρέσει τις θετικές ψήφους ουτε οι αρνητικές αποθηκευονται κάπου.



όμως..... γιατί το φατσοβιβλιο κινητε προς αυτή την κατεύθυνση ??


θα σας πω εγώ.....διότι πολυ απλά όπως και πολλά άλλα έτσι και αυτό εφτασε σε κορεσμό και παρακμή. Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook 1715487243

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook Empty Απ: Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook

Δημοσίευση από tsimpidas Τετ Σεπ 16, 2015 10:01 am

-nikos- έγραψε:το ''φατσοβιβλιο'' θα βάλει λέει κουμπί για αρνητική ψήφο,,, το ζητούσαν λέει πολυ καιρό...

σχετικο λινκ=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

κατ' εμε δεν υπάρχει χειρότερη επιλογή για ενα φόρουμ [και το facebook forum ειναι....] από το 
να 
εχει κουμπί που να βάζει αρνητικούς ψήφους.


φανταστείτε δηλ, να έχετε κάνει ενα θέμα οπου έχετε βάλει όλη την ψυχή σας και την καλή ενέργεια σας και 
να μπαίνει ενα τρολ και να σας βάζει αρνητικούς ψήφους...


στο παρόν φόρουμ οταν το εστηνα δεν μου εδεινε την επιλογή η πλατφόρμα να μην βάλω συν και πλην αλλά μου έδινε την επιλογή του να μην υπάρχει αρνητικός ψήφος 
ουτε η αρνητική ψήφος να επηρεάζει τις θετικές,,, πχ ας πούμε ότι εγώ έχω σήμερα 53 θετικούς ψήφους...δεν μπορει να μπει καποιος και ψηφίζοντας αρνητικά να αφαιρέσει τις θετικές ψήφους ουτε οι αρνητικές αποθηκευονται κάπου.



όμως..... γιατί το φατσοβιβλιο κινητε προς αυτή την κατεύθυνση ??


θα σας πω εγώ.....διότι πολυ απλά όπως και πολλά άλλα έτσι και αυτό εφτασε σε κορεσμό και παρακμή. Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook 1715487243




δηλ, τι εννοεις οτι ''εφτασε σε κορεσμο και παρακμη'' ??


θα σου βαλω μια αρνητικη ψηφο για να δω αυτο που λες, μην παρεξηγιθης, για πλακα θα το κανω. jocolor

tsimpidas

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook Empty Απ: Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook

Δημοσίευση από -nikos- Τετ Σεπ 16, 2015 10:41 am

tsimpidas έγραψε:




δηλ, τι εννοεις οτι ''εφτασε σε κορεσμο και παρακμη'' ??


θα σου βαλω μια αρνητικη ψηφο για να δω αυτο που λες, μην παρεξηγιθης, για πλακα θα το κανω. jocolor


χαχαχα... μου αρέσουν οι ανθρωποι με χιούμορ.. λοιπών 

οπως ειδες οταν έγραφα το παραπάνω ποστ ειχα 53 θετικούς ψηφους.... τωρα μετά την αρνητική ψήφο σου εξακολουθώ να εχω 53 θετικούς ψήφους.

έχουν μπει στο παρελθόν διάφοροι τύποι που για δικούς τους λόγους έψαχναν να βρουν τροπο να κάνουν ας πούμε ''ζημια'' στο φορουμ, βρήκαν ''τοιχο''.αλλωστε τα ποστ που γράφουν τα μελη ειναι για μενα ''ιερά'' οταν ειναι καλόβουλα, οταν ειναι ''κακόβουλα'' τότε... αλλαζει.



τωρα το πιο σημαντικό...

το  ''τι εννοεις ότι ''εφτασε σε κορεσμό και παρακμή'' ??


αν ψαξουμε στο ιντερνετ ή στο YouTube θα βρουμε παρα πολλες αξιόλογες σελίδες-μπλογκ-καναλια με βίντεο,,,
ενω αντίθετα
σπανια βρίσκουμε αξιόλογα φορουμ ειδικά στο εξωτερικο οπου για να βρεις την πληροφορία που ψαχνεις 
περνάς απο εναν κυκεώνα άχρηστων ποστ και σχεδίων που δεν δουλεύουν ή εχουν κάποια ατέλεια.


το χειρότερο μάλιστα όλων είναι οτι όταν ενα φόρουμ φτανει σε παρακμή τοτε βάζει και την αρνητική ψήφο διότι λόγο του οτι δεν έχει τίποτα άλλο να προσφέρει 
στρέφεται στις διαμάχες και τους τσακωμούς,,,για παραδειγμα θα μπορείς 
να το δεις οτι θεματα με πραγματικη τεχνικη αξια και πληθος πληροφοριων εχει 
πχ. με 60 απαντήσεις 100 εμφανίσεις και 
ενα θέμα όπου τσακώνονται εχει με 20 απαντήσεις 460 εμφανίσεις....... δηλ. αυτο το φόρουμ πχ. το facebook 
συλλέγει 100 σοβαρούς συζητητές και 360 μαλάκες.....

και εφόσον έχει περισσοτερους μαλάκες από σοβαρούς κάνει ρυθμίσεις για μαλάκες.

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook Empty Απ: Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook

Δημοσίευση από tsimpidas Τετ Σεπ 16, 2015 10:53 am

-nikos- έγραψε:


το χειρότερο μάλιστα όλων είναι οτι όταν ενα φόρουμ φτανει σε παρακμή τοτε βάζει και την αρνητική ψήφο διότι λόγο του οτι δεν έχει τίποτα άλλο να προσφέρει 
στρέφεται στις διαμάχες και τους τσακωμούς,,,για παραδειγμα θα μπορείς 
να το δεις οτι θεματα με πραγματικη τεχνικη αξια και πληθος πληροφοριων εχει 
πχ. με 60 απαντήσεις 100 εμφανίσεις και 
ενα θέμα όπου τσακώνονται εχει με 20 απαντήσεις 460 εμφανίσεις....... δηλ. αυτο το φόρουμ πχ. το facebook 
συλλέγει 100 σοβαρούς συζητητές και 360 μαλάκες.....

και εφόσον έχει περισσοτερους μαλάκες από σοβαρούς κάνει ρυθμίσεις για μαλάκες.


πολυ
σωστο !!!!! [αξιζει μια θετικη ψηφο.]

το χειροτερο ειναι οτι πολλες φορες βαζουν αρνητικες ψηφους σε αυτον που λεει σωστα πραγματα Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook 302832457

για να μην θηχτει η ''αγελη''

tsimpidas

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook Empty Απ: Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook

Δημοσίευση από -nikos- Τετ Σεπ 16, 2015 11:34 am

tsimpidas έγραψε:
-nikos- έγραψε:


το χειρότερο μάλιστα όλων είναι οτι όταν ενα φόρουμ φτανει σε παρακμή τοτε βάζει και την αρνητική ψήφο διότι λόγο του οτι δεν έχει τίποτα άλλο να προσφέρει 
στρέφεται στις διαμάχες και τους τσακωμούς,,,για παραδειγμα θα μπορείς 
να το δεις οτι θεματα με πραγματικη τεχνικη αξια και πληθος πληροφοριων εχει 
πχ. με 60 απαντήσεις 100 εμφανίσεις και 
ενα θέμα όπου τσακώνονται εχει με 20 απαντήσεις 460 εμφανίσεις....... δηλ. αυτο το φόρουμ πχ. το facebook 
συλλέγει 100 σοβαρούς συζητητές και 360 μαλάκες.....

και εφόσον έχει περισσοτερους μαλάκες από σοβαρούς κάνει ρυθμίσεις για μαλάκες.


πολυ
σωστο !!!!! [αξιζει μια θετικη ψηφο.]

το χειροτερο ειναι οτι πολλες φορες βαζουν αρνητικες ψηφους σε αυτον που λεει σωστα πραγματα Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook 302832457

για να μην θηχτει η ''αγελη''




δεν ξερω αν προσεξες αυτο=

-nikos-





τωρα το πιο σημαντικό...

το  ''τι εννοεις ότι ''εφτασε σε κορεσμό και παρακμή'' ??


αν ψαξουμε στο ιντερνετ ή στο YouTube θα βρουμε παρα πολλες αξιόλογες σελίδες-μπλογκ-καναλια με βίντεο,,,
ενω αντίθετα
σπανια βρίσκουμε ..........






θα δώσω για παραδειγμα μερικες διευθύνσεις=


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και ενα απο τα καλύτερα στο τέλος=

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


όλοι αυτοί φίλε tsimpidas γνώρισαν το ιντερνετ χρόνια πριν ερθει στην Ελλάδα... γνώρισαν τα φόρουμ και 
τα φατσοβιβλια χρόνια πριν ο μέσος ελληνας ανακαλύψει τι εστι κοινωνική δικτύωση...

τι νομίζεις ?? οτι αυτοι δεν τους ''τρολαρανε'' τα τρολ και οι αργόσχολοι του ιντερνετ...
αντίθετα...
ολοι αυτοι που επιθυμούν να μοιραστούν και να προσφέρουν ειναι οι πρώτοι που 
τους επιτηθονται τα τρολς,,,, 
ολοι αυτοι που επιθημουν να προσφέρουν εχουν γυρίσει την πλάτη τους στα σαιτ οπου ''χάνονται'' οι πολύτιμες 
πληροφορίες ανάμεσα σε τρολιες και μαλακίες 
και 
εχουν επιλέξει το να φτιάξουν το προσωπικό τους μπλογκ-φορουμ-καναλι με βιντεο οπου 
έχουν ολη την ελευθερία κινήσεων και προβολής-προσφοράς στο κοινωνικό συνολο.


σαιτ σαν αυτα τα λινκ ή σαν αυτο εδω το σαιτ,,, είναι το μελλον του ίντερνετ..... σαιτ και φόρουμ οπου 
μπαίνουν οσοι θέλουν να τρολαρουν 
ειναι το παρελθόν.





υ.γ. πάρε και την πρώτη δικη σου θετική ψήφο. Ετοιμάζει επιλογή «dislike» το Facebook 1746148819

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης