Do It Yourself


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Do It Yourself
Do It Yourself
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη Empty Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη

Δημοσίευση από -nikos- Πεμ Μαρ 03, 2016 12:15 pm

πριν απο καμια δεκαρια χρονια οταν ακομα 
δουλευα σαν ξυλουργος αποφασισα να βαλω στο ξυλουργιο μια γωνιαστρα για να 
κανω την 
δουλεια μου πιο εύκολα και γρήγορα και ετσι άρχισα να ψαχνω για ενα τετειο μηχανημα.... γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 4038908081

οι τιμες στα ''σωστά'' εργαλεία ηταν αστα να πανε... απο 8000-10000 ευρο και πανω... με 1000-3000 έβρισκες κάτι άχρηστα ερείπια......  γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 183906736

ομως οσο τις κοιταζα τις γωνιαστρες τοσο πιο απλη μου φαίνονταν η κατασκευή και για εναν ''πατεντιαρη'' σαν 
εμενα γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 103431122 μου 
φαίνονταν υπερβολικο το κόστος για την εν λογο κατασκευη... ετσι 
αρχισα 
να μελετω τις διαφορες λεπτομέρειες των μηχανηματων προφασιζομενος οτι 
ενδιαφερομουν να τις αγοράσω γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 580558925 και 
ετσι εβλεπα γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 4194983529 οσο γινεται περισσότερες πατεντες-λεπτομερείς απο διαφορετικες μαρκες και κατασκευαστες...
αλλες ηταν ελληνικες κατασκευες, αλλες ιταλικες και αλλες γερμανικες.....

γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 948632961 συγκεντρωσα ολες τις βασικες λεπτομεριες κατασκευης και τις ενσωμάτωσα σε μια 
δικη μου κατασκευη-πατεντα οπου χωρις τις αχρηστες λεπτομέρειες παρα μονο την βασικη απαραίτητη κατασκευή για τις αναγκες μου. γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 4232938862



μετα απο περίπου 5 χρονια που εχω να ασχοληθώ με τα ξυλουρικα χρειάστηκα να φτιαξω μερικα παράθυρα 
για μια αποθήκη που έχτιζα τον τελευταίο καιρό και 
ετσι μου δόθηκε και η ευκαιρία να γυρίσω και ενα βιντεο με την πατέντα μου σε λειτουργεια... και 
φυσικά να το δημοσιεύσω στο doityourself123.techno-zone φορουμ.


το βιντεο =





επισεις με αφορμή αυτο το πρώτο βίντεο  γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 196810035
θα ανεβάσω και μερικα ακόμη βιντεο με πατέντες που ειχα φτιαξει και χρησιμοποιουσα για ξυλουργική χρηση.




φτιαξτο μονος σου λοιπόν...... αξίζει και δεν....κοστίζει  γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 2027847809

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη Empty Απ: Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη

Δημοσίευση από giavra Δευ Απρ 11, 2016 6:28 pm

μαστορα εγραψες

giavra

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη Empty Απ: Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη

Δημοσίευση από -nikos- Δευ Απρ 11, 2016 8:39 pm

γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη 3272665485

_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

γωνιαστρα - Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη Empty Απ: Γωνιάστρα ξυλουργικη DIY κατασκευη

Δημοσίευση από -nikos- Κυρ Μάης 03, 2020 4:47 pm

και η μικρη φορητή γωνιαστρα,,,=


_________________
«αν κλείσεις την πόρτα σου σε κάθε πλάνη, στο τέλος θα μείνει απ' έξω και η αλήθεια»
-nikos-
-nikos-
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2890
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

https://doityourself123.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης